close

O Firmie

„Kreola” – kraina dziecięcych zabaw, animacji i warsztatów

Powstała głównie z myślą o najmłodszych, by dawać radość, poczucie satysfakcji i wywoływać szczery oraz beztroski uśmiech na ich twarzach. Wyróżnia nas nieograniczona kreatywność. Wiemy, że dziecku nie wystarczą kredki i kartka papieru. Trzeba jeszcze zachęcić je do narysowania czegoś fantastycznego, jedynego w swoim rodzaju. Wskazać mu drogę, uwolnić jego fantazję, zmotywować, pokazać, że potrafi. Ofiarować swój czas i uwagę.

Nie zapominamy również o dorosłych. Wiemy, że i oni czasem potrzebują wytchnienia od codziennej bieganiny, zmartwień i trosk; że potrzebują czasu dla siebie, bez pośpiechu, przy dobrej kawie… Dla nich organizujemy warsztaty twórcze.

Łączymy pasję, umiejętności i wykształcenie, aby zagwarantować najwyższy poziom opieki, odpowiedzialności i kreatywności. Jesteśmy specjalistami od dobrej i bezpiecznej zabawy. Zajmujemy się organizacją urodzin, prowadzimy animacje podczas wesel, poprawin, chrzcin i innych uroczystości, imprez Mikołajkowych, a także warsztaty twórcze dla dzieci i dorosłych. Animacje dobieramy do wieku i charakteru uroczystości oraz oczekiwań i potrzeb jej uczestników.

Dobrze wiemy, że „najpiękniejszy jest uśmiech szczęśliwego dziecka”. I umiemy go wywołać na każdej buzi! Serdecznie zapraszamy do kontaktu!